Teorie Stromu

12. března 2010 v 18:29 | Shiro |  Vytrženo z kontextu.
Teorie Stromu (by Veronika Hoppová)

Každému roste na hlavě strom.
Strom složený z podivných částic, které mohou vidět jen někteří (mezi nimi samozřejmě já :oD) Tento strom je vlastně jakýmsi ukazatelem naší tělesné a duševní stránky. Hlavním ukazatelem často bývají listy. Pokud vás někdo praští, způsobeným nárazem pár listů opadá. Strom utrpí ztráty. Pokud vás přejede auto, přirozeně tím zasáhne i strom, který zemře a vy s ním. Listí může také stářím žloutnout nebo červenat až hnědat, následně opadávat. Se stářím, nebo následkem stresu, únavy nebo návykových látek. Pokud se nějaká holka příliš maluje a voní, krmí tak strom škodlivými látkami. (dobře, to v praxi moc nefunguje).

A vlastnosti? Když si důkladně prohlédnete strom, můžete si všimnout tloušťky kmene, jeho druhu (například afroameričané mívají palmy :o)) a košatosti. Lstivý člověk často mívá strom vysoký a téměř holý, ohnutý, naopak člověk ochotný mívá strom nižší a košatější. Případně může přejímat záliby člověka (jedna holka je blázen do koní. Pročpak jí na kmeni začíná rašit srst? :oD).
Jak je to s jeho růstem? Člověk se narodí, stom začne klíčit (takovou tou dírou, kam se miminkům nesmí sahat). Je ještě malý a tudíž náchylnější. Dále roste spolu s člověkem.
Pokud se člověk zamiluje, na stromě vyraší kvítky.

A co děti? Znáte přísloví ,Jablko nepadá daleko od stromu´? Pokud má člověk dítě, i na stromě se objeví jablko.( případně kokos) Po chvíli spadne. Buď daleko nebo méně a podle toho se také budou odvíjet lidské cesty dítěte, jehož jablko znázorňuje. (Jak může růst jablko třeba na dubu, to nevím :o)) V případě, že je jablko červavé, nebo hnije, znamená to nějakou vadu dítěte v chování. Ale jelikož jablko roste na stromě rodičů, znamená to vlastně zanedbání rodičovy péče.
Pokud tedy řekněte: "Roste mi na hlavě strom," znamená to, že ještě žijete.

Jo a ještě čim hlubší jsou kořeny, tím větší je debilita jedince.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Long Long | 21. února 2011 v 17:53 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama